instagram mgp25 api indir


Bu, Instagram'ın Özel API'sını taklit eden bir PHP kütüphanesidir. Bu kütüphane, Instagram Android App'in neredeyse tüm özellikleri ile doludur. Buna medya yüklemeleri, doğrudan mesajlaşma, hikayeler ve daha fazlası dahildir.

mgp25 kulanabilmek için compser kurmak ve localhost gereklidir ve bu programları kurduktan sonra mgp25 çalışacaktır içerisine index dosyası oluşturup istediğiniz instagram özeliğni kulanabiliriz

instagram mgp25 api indirme linki ve daha fazlası için:
YouTube-Vanced


YouTube Vanced Özellikleri

1)REKLAM ENGELLEME

Reklamlar, çevrimiçi yayınları ve içerik oluşturucuları desteklemenin önemli bir parçasıdır, ancak anlaşılır bir şekilde birçok kişi bunları YouTube'da görmemeyi tercih etmektedir. Vanced, reklam engelleme için yerleşik denetimlere sahiptir. Tam olarak istediğiniz şekilde çalışmasını sağlamak için ayarları değiştirebilirsiniz.

POSveStokyazılımı


Genel bakış
POS ve Envanter Yönetim Sistemi

Bu, küçük, orta ve büyük ölçekli şirketler için Satış Noktası (POS) ve Envanter yönetim sistemidir (Genişletilmiş Sürüm). Bu POS ve Stok yönetim sisteminde satış fiyatı, satın alma fiyatı, kategori ve alt kategori ile ürün bilgilerine sahip olacaksınız.Ürünler ürün olarak kullanılacak ve satın alma sırasında Birden fazla ürün ve tedarikçi bilgisi ve genel bilgi ekleyebilirsiniz. Satış zamanı birden fazla ürün ve müşteri bilgisi ve genel bilgi ekleyebilirsiniz.Pdf formatlı faturayı yazdırabilirsiniz.

E-kitaplar ve kurslar gibi ürünler oluşturmak ve satmak blogunuzdan para kazanmanın harika bir yolu olabilir. Ama onları yaratmak için zamanı nerede buluyorsun?
Bir çok blogcu zaten yayın yazmak, sosyal medyada onları tanıtmak, okuyucuların yorumlarına ve e-postalarına yanıt vermek için yeterli zaman bulmakta ve bir blog çalıştırmakla ilgili diğer her şeyde zaten mücadele ediyor. Ve çoğu zaman tam zamanlı iş ve aile taahhütleri de vardır.
İlk ProBlogger kitabını yazdığımda aynı ikilemle karşılaştım. O zamanlar bir işin yanı sıra çok sayıda blogum vardı. Bir blog ağına yeni başlamıştık ve ben de kendim hokkabazlık yapıyordum. Ben de yeni evlendim ve sanırım ilk bebeğimizi almıştık.
Kitabı nasıl yazacağımı bilmiyordum ve geceleri beni uyanık tutmaya başladı. (Kitabı yayıncıyla birlikte yazmaya karar verdim ve bu yüzden onu halletmek için bir sözleşmem vardı.)
Ve sonra benden şaşkına döndü: hayatım tamamen dolu. Kitabı yazmak için boş vaktim yoktu ve bunu yapabilmemin tek yolu başka bir yerde zaman bulmaktı.
İyi haber şu ki, kitabı bitirmeyi başardım. Böylece blogunuz için bugün sizinle paylaşmak istediğim ürünler oluşturma hakkında birkaç şey öğrendim.
İşte blogunuz için bir ürün oluşturmak için zaman bulmak için ipuçları.


genel bakış

Rekreasyon logo şablonu işletmeler ve ürün için uygun. Kolay düzenleme, boyut, renk ve metin değiştirme. 'Beni oku' dosyasının içinde sağlanan yazı tipi bağlantısı.

Özellikleri

% 100 Vektör%
100 Özelleştirme
Yüksek Kaliteli
AI ve EPS formatları
CMYK
300 DPI
Düzenlenebilir Metin Yazı
tipi bilgileri (ücretsiz yazı tipleri)
- İndirilecek Yazı Tipi Adı ve Bağlantısı 'Beni Oku' dosyasında sağlanır

genel bakış

Doğa gizli logo şablonu işletmeler ve ürün için uygun. Kolay düzenleme, boyut, renk ve metin değiştirme. 'Beni oku' dosyasının içinde sağlanan yazı tipi bağlantısı.

Özellikleri

% 100 Vektör%
100 Özelleştirme
Yüksek Kaliteli
AI ve EPS formatları
CMYK
300 DPI
Düzenlenebilir Metin Yazı
tipi bilgileri (ücretsiz yazı tipleri)
- İndirilecek Yazı Tipi Adı ve Bağlantısı 'Beni Oku' dosyasında sağlanır

genel bakış

Serbest çalışıyorum, bazen istediğiniz projeleri hayata geçirmek istersiniz, hata yapmak istemezsiniz çünkü zaman değerlidir. Seni ve markanızı fikirlerimle ilerletebilirim.

Özellikleri

 1. Güzel kart tarzı tasarım.
 2. 40+ farklı stil bileşenleri
 3. Modüler Yapı
 4. Kolay özelleştirme
 5. Gulp görev otomasyonu
 6. Blok Elemanı Metodolojisi HTML Yapısı
 7. 40+ sayfa
 8. 4 Farklı ürün görüntüleme stili
 9. 1 başlık stili
 10. 1 altbilgi stili
 11. Yazı tipi harika, Linearicons
 12. Mesajlaşma Özelliği
 13. Bildirim
 14. Sepet, Ödeme sayfaları
 15. Mobil uyumlu
 16. Özel Kontrol Paneli
 17. Forum sayfaları
 18. Etkinlik sayfaları
 19. Çok satıcılı konsept uygulaması
 20. Chart JS ve daha fazlası ..

genel bakış


Gerekli stiller, renkler ve dizelerle dinamik olarak tasarlandığından, Kotlin'de yazılmış Android için bu şablonla kendinize çok zaman kazandırın. 3 ekranlı, Giriş, Kayıt ve Şifremi Unuttum ile bir kimlik doğrulama şablonu.

Özellikleri

 • Android X - AndroidX'ten en son kullanılan kütüphaneler kullanılır
 • Yazan: Kotlin
 • Giriş sayfası
 • Kayıt Sayfası
 • Şifremi Unuttum Sayfa


ÜCRETSİZ PHP Resim Yeniden Boyutlandırma Komut Dosyası, yüklenen görüntüyü sizin belirttiğiniz boyutlara göre otomatik olarak yeniden boyutlandırır. Görüntüleri düzgün yükleyecek ve sayfa düzenini iyi durumda tutacak dinamik olarak yönetilen içeriğe sahip web sayfaları oluşturmak için PHP resim Yeniden Boyutlandırma Komut Dosyası size sunuyoruz...

ANKET

RMZNYLDZ.COM

Diğer anketler...