5G Saldırıları Artışta

Geçtiğimiz ay İngiltere’de 5G baz istasyonlarına yönelik 100 civarında saldırı oldu. İnsanlar 5G ile yeni koronavirüs hastalığı (COVID-19) arasında bir bağlantı olduğunu düşünerek bazı kuleleri yakıyor veya bakım ekiplerine saldırıyor. Bilimsel bir dayanağı olmasa da saldırıların ardı arkası kesilmiyor. 5G karşıtı söylentiler öteden beri vardı ancak COVID-19 ile ilişkilendirilmesinde fitili yakan olay, Hollanda’da bir doktorun gazeteye verdiği röportaj oldu. Bu röportajda COVID-19 ile 5G arasında bir ilişki olabileceğine dair bir ifade geçiyor.
SpaceX Uzay Limanı İnşa Ediyor

Geçtiğimiz günlerde uluslararası uzay istasyonuna taşıdığı iki astronotla büyük bir başarıya imza atan SpaceX hedefi biraz daha büyüttü. Uzaya yolcu götüren ilk ticari firma olan SpaceX şimdi de uzay limanı inşa etmeyi hedefliyor. Dünyanın yörüngesinde inşa edilecek uzay limanı Mars’a ve Ay’a yapılacak seyahatler için kullanılacak.
Ahlâklı Hacker

Hacker veya bilgisayar korsanı bilgisayar ve haberleşme teknolojileri konusundaki bilgisini gizli verilere ulaşmak, ağlar üzerinde yasal olmayan zarar verici işler yapmak için kullanan kimse olarak tanımlanıyor. Ancak tüm hackerlar kötü niyetli değil. Son yıllarda ahlâklı hacker (ethical hacker) olmak popülerleşmeye başladı. Ahlâklı hacker bir sistem ya da elektronik cihazda bulunan güvenlik açığını tespit ederse buradaki bilgileri sızdırmak ya da kötü amaçlarla kullanmak yerine, yetkili kişileri bilgilendirerek önlem alınmasını sağlıyor. Ahlâklı hackerı kapısı açık bir ev gördüğünde içerde ne var ne yok diye kurcalamak yerine ev sahibine haber veren kişi gibi düşünebilirsiniz.
Ağaç Dikmek

Telefon bağımlılığı her geçen gün büyük bir sorun hâline geliyor, öyle ki telefona bakmadan 10 dakika durmak neredeyse imkânsız! İnsanların çoğu bu durumdan rahatsız ve telefona ayırdığı süreyi azaltmak istiyor. Akıllı telefon üreticileri de bu durumun farkında. Dolayısıyla Android ve IO işletim sistemleri dijital sağlık başlığı altında telefonla daha az vakit geçirmeyi teşvik edecek özellikler sunuyor. Ancak bu o kadar da kolay değil. Bildirimleri sessize almak gibi yöntemler pek de işe yaramıyor.
instagram mgp25 api indir


Bu, Instagram'ın Özel API'sını taklit eden bir PHP kütüphanesidir. Bu kütüphane, Instagram Android App'in neredeyse tüm özellikleri ile doludur. Buna medya yüklemeleri, doğrudan mesajlaşma, hikayeler ve daha fazlası dahildir.

mgp25 kulanabilmek için compser kurmak ve localhost gereklidir ve bu programları kurduktan sonra mgp25 çalışacaktır içerisine index dosyası oluşturup istediğiniz instagram özeliğni kulanabiliriz

instagram mgp25 api indirme linki ve daha fazlası için:
YouTube-Vanced


YouTube Vanced Özellikleri

1)REKLAM ENGELLEME

Reklamlar, çevrimiçi yayınları ve içerik oluşturucuları desteklemenin önemli bir parçasıdır, ancak anlaşılır bir şekilde birçok kişi bunları YouTube'da görmemeyi tercih etmektedir. Vanced, reklam engelleme için yerleşik denetimlere sahiptir. Tam olarak istediğiniz şekilde çalışmasını sağlamak için ayarları değiştirebilirsiniz.

POSveStokyazılımı


Genel bakış
POS ve Envanter Yönetim Sistemi

Bu, küçük, orta ve büyük ölçekli şirketler için Satış Noktası (POS) ve Envanter yönetim sistemidir (Genişletilmiş Sürüm). Bu POS ve Stok yönetim sisteminde satış fiyatı, satın alma fiyatı, kategori ve alt kategori ile ürün bilgilerine sahip olacaksınız.Ürünler ürün olarak kullanılacak ve satın alma sırasında Birden fazla ürün ve tedarikçi bilgisi ve genel bilgi ekleyebilirsiniz. Satış zamanı birden fazla ürün ve müşteri bilgisi ve genel bilgi ekleyebilirsiniz.Pdf formatlı faturayı yazdırabilirsiniz.

E-kitaplar ve kurslar gibi ürünler oluşturmak ve satmak blogunuzdan para kazanmanın harika bir yolu olabilir. Ama onları yaratmak için zamanı nerede buluyorsun?
Bir çok blogcu zaten yayın yazmak, sosyal medyada onları tanıtmak, okuyucuların yorumlarına ve e-postalarına yanıt vermek için yeterli zaman bulmakta ve bir blog çalıştırmakla ilgili diğer her şeyde zaten mücadele ediyor. Ve çoğu zaman tam zamanlı iş ve aile taahhütleri de vardır.
İlk ProBlogger kitabını yazdığımda aynı ikilemle karşılaştım. O zamanlar bir işin yanı sıra çok sayıda blogum vardı. Bir blog ağına yeni başlamıştık ve ben de kendim hokkabazlık yapıyordum. Ben de yeni evlendim ve sanırım ilk bebeğimizi almıştık.
Kitabı nasıl yazacağımı bilmiyordum ve geceleri beni uyanık tutmaya başladı. (Kitabı yayıncıyla birlikte yazmaya karar verdim ve bu yüzden onu halletmek için bir sözleşmem vardı.)
Ve sonra benden şaşkına döndü: hayatım tamamen dolu. Kitabı yazmak için boş vaktim yoktu ve bunu yapabilmemin tek yolu başka bir yerde zaman bulmaktı.
İyi haber şu ki, kitabı bitirmeyi başardım. Böylece blogunuz için bugün sizinle paylaşmak istediğim ürünler oluşturma hakkında birkaç şey öğrendim.
İşte blogunuz için bir ürün oluşturmak için zaman bulmak için ipuçları.


ANKET

RMZNYLDZ.COM

Diğer anketler...