eski dünya şampiyonu Ronaldinho hapishanede geçirdiği süre hakkında

ronaldinyo hapishane


Mart başında, eski süperstar Ronaldinho (40) Paraguay'da hapse atıldı. Brezilyalı ve erkek kardeşi Roberto de Assis Moreira (49) sahte kimlik belgeleri ile yakalandı ve ülkeye girdikten kısa bir süre sonra tutuklandı.

İki kez dünya futbolcusu (2004 ve 2005) 32 gün gözaltında tutuldu. Daha sonra avukatları 1.6 milyon dolarlık bir kefalet koydu ve o ve erkek kardeşi, Asunción'un merkezindeki Palmaroga Otel'de ev hapsedildi.

Şimdi 2002 dünya şampiyonu ilk röportajını Paraguay gazetesi "ABC Color" 'a verdi ve tutuklanması hakkında konuştu.

Ronaldinho: “Hapishane büyük bir darbeydi. Böyle bir durumdan geçeceğimi hiç düşünmemiştim. "

Bir online casino açmak ve biyografisini tanıtmak için Paraguay'a geldi. İnanç, özgürlüğünden yoksun bırakmanın zor durumundan geçmesine yardımcı olmuştu.

Brezilyalı: "Her zaman her şeyin yolunda gitmesi ve umarım bunun yakında bitmesi için dua ediyorum."

Ronaldinho ayrıca iddia hakkında şunları söyledi: “Belgelerin yasal olmadığını öğrenmek için tamamen şaşırdık. O zamandan beri konuyu açıklığa kavuşturmak için yargı ile birlikte çalışıyoruz. Bizden istenen her şeyi yaptık. "

Ayrıca hapishanede geçirilen süre hakkında bilgi verdi: “Temas ettiğim tüm insanlarla çok arkadaş canlısıydım. İlk günden beri tüm Paraguaylıların sıcaklığını, sevgisini ve saygısını hissettim. Çok minnettarım. "

Ronaldinho'nun geleceği için zaten bir planı var. Brezilya'ya özgür bir adam olarak dönebilirse, "annesine büyük bir öpücük" verecektir.

Yorum ekle

Yazar, makaleleri hakkındaki geri bildirimleri bilmek bizi çok mutlu edecektir.

Açıklama 0